ما به همراه شما بازدیدکنندگان گرامی به رتبه اول ایران در بین بیش از 2000 سایت تبلیغاتی رسیدیم
امروز : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹
 
 
  •         
  •         
  •       
گفتگوی آنلاین

مسئول پشتيبانی
پشتیبانی فنی و رفع مشکلات احتمالی

0919


مسئول فروش
فروش و درخواست خدمات و تبلیغات

021

:: هدیه ثبت نام ! ::
gift
با ثبت نام در سايت در قرعه‌کشی دوره‌ای سایت قاره شرکت کنید و از جوایز نفیس آن بهره‌مند گردید !
هم اکنون ثبت نام کنید.
بنری گيف 120 * 120

تبليغات شما در اين محل

بنرهاى گيف 120 * 200
دسترسی سريع
خريد بليط آنلاين
خريد بليط هواپيما
خريد بليط قطار
كمك به مؤسسات خيريه
فال حافظ
بنرهاى فلش

بنرهاى فلش(120*200)

مقالات جديد
تازه‌های کاتالوگ
تازه‌های بروشور
دريافت نرم افزار

:: در باره بنگاه : کاشی طوس : : :

 

کارخانجات کاشی طوس درسال 1373 درسایه تلاش متخصصان داخلی با بهره گیری از تکنولوژی مدرن وامکانات فنی روز همراه با نگاهی تخصصی وفنی در زمینی به مساحت 20 هکتار وزیر بنای 27 هزار متر مربع وبا ظرفیت اسمی 1.9 میلیون متر مربع در کیلومتر 7 جاده قوچان - فاروج فعالیت خود را آغاز نمود.
تولید براساس استاندارد قابل قبول در بازارهای جهانی شعار بنیادی این واحد عظیم تولیدی از آغاز شروع بکار بوده است . در همین راستا بهره گیری از تکنولوژی پخت سوم برای تولید آثاری نفیس وماندگار که بتواند در مقابل گذشت زمان وشرایط جوی متنوع در ایران وجهان مقاوم باشد در دستور کار قرارگرفت .
ازثمرات این تلاش هدفمند میتوان از دستیابی به تکنولوژی پخت سوم برای اولین بار درایران وبه دنبال آن افزایش کیفی وکمی تولیدات این بخش را نام برد.

تولیدات کارخانجات کاشی طوس را میتوان به دو گروه اصلی تقسیم نمود ، این گروه ها عبارتند از :
پخت سوم : با توجه به این که کارخانجات کاشی طوس اولین تولیدکننده  کاشی های پخت سوم درکشورمی باشد و نیزفرایند تولید این بخش تکمیل کننده فرایند پخت دو است و موجبات افزایش کیفیت و مرغوبیت تولیدات پخت دوم را فراهم می نمایند و به منظور ارائه محصولی شایسته ، کارخانجات کاشی طوس عمده فعالیت خود را به تولیدات این بخش اختصاص داده است لذا این دسته از محصولات کاشی طوس از تنوع بسیار مطلوبی برخوردار می باشد که از این میان می توان به تابلوهای تزئینی بصورت تک کاشی ومجموعه ای ، کاشی های دیواری در سایزهای 20*20 ، 30*20 ، 33*25 و 35*25 ونیزتولید انواع حاشیه ها در طرحها و سایزهای گوناگون اشاره نمود.
پخت دوم : گرچه کارخانجات کاشی طوس عمده فعالیت خود را برروی محصولات پخت سوم معطوف نموده اما در این میان از تولیدات پخت دوم نیز غافل نبوده ودر این بخش نیزمحصولات متنوعی به لحاظ طرح ، رنگ و اندازه را تولید می نماید که از این میان می توان به کاشی های دیواری در سایزهای 20*20 ، 25*20 ، 30*20 ، 33*25 و40*25 اشاره نمود.
کارخانجات کاشی طوس از آغاز فعالیت خود تاکنون درسایه مدیریتی هدفمند و تلاش وهمت پرسنل فنی ومجرب مفتخربه دریافت عناوین وافتخارات بسیاری از سوی سازمانهای فعال درعرصه صنعت کشور گردیده است . از این میان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نشان استاندارد
  • واحد برگزیده صادراتی در سال75
  • حضوردرنمایشگاههای خارج ازکشوربخصوص کشورهای آسیای میانه
  •  بهترین غرفه درنمایشگاه کاشی وسرامیک مشهد درسال84

:: مشخصات تماس : کاشی طوس : : :

:: کاتالوگ‌های : کاشی طوس : : :

:: بروشورهای : کاشی طوس : : :

:: : : :